У суботу, 27.1., у духу традиције обележена је школска слава Свети Сава. У част Светом Сави одржана је приредба у холу школе где су наши ученици, између осталог, рецитовали стихове посвећене нашем просветитељу, народном учитељу и саветодавцу. Школски хор је је отпевао више песама међу којима је била и Химна Светом Сави. У току приредбе, подељене су захвалнице нашим ученицима и колегама за допринос у струци и промоцији школе. На крају, прослава је употпуњена ручком који су припремили и услужили ученици наше школе смера кувар и конобар, заједно са својим наставницима.

И тако, прође још један дан, леп и радостан, пригодан за резиме утисака, за враћање старих успомена, уживања у храни и у пријатним разговорима.