У холу наше Школе,14. и 15.децембра направили смо базар и изложбу ученичких радова:

Кувари су поделили свима медењаке необичних облика и декорисане прелепим бојама;

Цвећари су изложили своје декорације за Нову годину и Божић и то аранжмане за сто и венчиће за врата или неки зид.

Овогодишња инспирација су били природни материјали и шишарке различитих врста четинара.

Бравари заваривачи су урадили држаче за саксије -први разред

и расклопиву полицу за цвеће-други разред.

Такође су ученици другог разреда направили металне конусне конструкције за јелке,које су „обукли“у новогодишње рухо заједно са својим одељењским старешином Јелицом Брзован Цветковић.

Цвећари се захваљују професорки Тањи Хајду која нам је поклонила пуну кутију шишарки различитих облика.

Такође смо захвални ученицима првог и трећег разреда обазовног профила руковалац пољопривредне технике који су нам били логистика за постављање изложбе за базар.

До следеће године и следећег базара уживајте у сликама са изложбе и срећне наступајуће празнике вам желимо.

Г.Стојановић