ССШ “Васа Пелагић” из Ковина је,  и ове године, узела учешће у 11. по реду манифестацији “Стари Лала” у организацији Општег удружења предузетника СО Ковин. Као резултат сарадње угоститељско-туристичког, пољопривредног и актива за језике, ученици и професори су окупљеним грађанима представили плодове свог рада. Ученици смера туристичко-хотелијерски техничар су, у сарадњи са професоркама Мирјаном Стевановић и Јеленом Јаџић, пролазницима су делили брошуре на српском, енглеском, француском и немачком језику, док су ученици смера кувар-конобар послужили посластице које су припремали у сарадњи са професорком куварства Жељком Петровић. Ученици смера цвећар-вртлар су, у сарадњи са професорком Горданом Стојановић, делили  саднице цвећа, поврћа и зачинског биља. У организацији је учествовала и координаторка практичне наставе Јелена Попадић, као и в.д. директора Венера Арсенов Бојовић. У добром друштву и атмосфери, испратили смо овогодишњег  “Старог Лалу” и, уз неке нове идеје, унапред се радујемо новом!

Jелена Јаџић