Обележавање двадесетогодишњице од НАТО агресије

Поводом обележавања двадесетогодишњице од НАТО агресије (бомбардовања ) на СР Југославију 1999.године, одржан је час на ком је гост био пуковник у пензији, господин Золтан Дани, учесник наведеног догађаја. Реализацију часа помогли су наставници Оливера Милер Здравковић, Драгана Љубојевић и Сенка Стоја, и ученици одељења Iцв- Анђела Китић и Алекса Качавенда, уз подршку директорке школе- Весне Павловић Кирилов. Час је одржан у дигиталном кабинету школе, а присуствовали су ученици одељења II и IV тт.

Господин Дани је на изузетно професионалан начин одржао предавање о догађајима из периода бомбардовања, уз приказивање појединих фотографија из своје приватне архиве. Ученици су пажљиво гледали презентацију и слушали предавање, а након тога су постављали питања господину Данију.

Предавање је испунило очекивања свих присутних.

Наставник историје
Марко Секулић