Учeници осмих рaзрeдa ОШ "Миша Стојковић" из Гаја, са својом наставницом Сузаном Милојков, пoсeтили су данас нашу школу. Ученике је најпре поздравио директор школе Игор Тришић. У опуштеној атмосфери, директор је са ученицима разговарао на тему даљег школовања.

Нашим гостима приредили смо свечани ручак који су припремили наши ученици - кувари. За услуживање гостију били су задужени наши ученици - конобари.

Након ручка, професори Весна Павловић-Кирилов, Синиша Ћулафић, Саша Петровић и Срђан Ђан повели су будуће средњошколце у обилазак школе, при чему су ученици имали прилику да виде школске учионице, кабинете за извођење стручне праксе, спортску халу, пластенике, стакленике, круг школе...

Коментари „осмака“ који се тичу наше школе били су позитивни, а ми им желимо пуно успеха на завршном испиту.