Ученици наше школе, заједно са својим професорима, посетили су данас 20. Међународни сајам хортикултуре који је организован на Београдском сајму.
На тој манифестацији учествовао је велики број излагача из разних области хортикултуре. Истовремено је на Београдском сајму била одржана и изложба лековитог биља и изложба баштенских и парковских машина.

Неочекиване радости

На Сајму хортикултуре Шумарски факултет Унивезитета у Београду организовао је квиз на тему "Шта знаш о хортикултури" који није најављен школама.
Наш ученик Ненад Димић из трећег разреда, техничар хортикултуре, освојио је прво место и вредне награде-књиге из струке.
Треће место су поделили Енес Шутковић, Стефан Петровић, четврти разред, и Никола Деретић, трећи разред, техничари хортикултуре.
Ми им овим путем честитамоооо, од срца!

Г.Стојановић

Након сајма ученици су обишли Авалски торањ.