Поводом Дана жена, ученици Средње стручне школе ,,Васа Пелагић“ Ковин, техничари хортикултуре и цвећари/вртлари, заједно са директором школе Игором Тришићем и професорима Весном Павловић Кирилов и Срђаном Ђаном, посетили су локалну самоуправу и цветним аранжманима обрадовали председницу општине, њене сараднице, као и запослене даме из Општинске управе са којима школа сарађује у разним областима током читаве године.

8mart
,,Будите насмејане, опуштене, не мислите на проблеме и бар овај дан у години посветите само себи. Желимо вам свако право на рад и зараду, уживање и доношење одлука. Желимо да учите што више, постигнете свој максимум и при том останете жене, по својој дефиницији. Срећан вам Дан жена и уживајте!“ – рекла је, честитајући празник у име својих другара и професора ученица трећег разреда, Милица Лаковић.
Присутне је потом поздравила председница општине, Сања Петровић. Она је са лепим жељама и осмехом честитала празник и ђацима и професорима школе захвалила се на даривању. Председница је још додала да је „цвеће божанствено и да се види да према њему приступају са много љубави, умећа и пажње.“ На крају је рекла да се нада да ће узајамна сарадња са школом и даље бити успешна и искористила се приликом да честита 8. март свим женама.

Извор: www.kovin.org.rs