Дана 17.03.2016. од 7:30-9:00 у нашој школи је, по традицији, одржано математичко такмичење „Кенгур без граница“.

Учествовало је 33 ученика.

Из првог разреда 11 ученика: Вања Жђик, Зорана Келча, Урош Вулетић, Александра Јенча, Страхиња Николић, Павле Петровић, Моника Венцел, Катарина Татић, Јована Пјевало, Јован Видановић и Шрајбер Ненад.

Из другог разреда 12 ученика: Стефан Ивановић, Драгана Трост, Марко Бугарски, Мина Пантовић, Јована Спасић, Давид Јовановић, Милан Марковић, Славко Новаков, Антал Корнелија, Анђела Кемењ, Дијана Стојановић и Урош Пишталовић.

Из трећег разреда 4 ученика: Кристина Мерце, Жељана Глишић, Милица Јанковић и Тијана Ивачковић.

Из четвртог разреда 6 ученика: Бојана Бадрић, Сања Панић, Јована Крецуљ, Антоанета Марковић, Ливија Жепша и Александра Букелић

Такмичењу су присуствовали професори математике: Оливера Милер-Здравковић, Тања Хајду и Драгана Анђелковић-Манић.

Драгана Анђелковић-Манић