aktivan raspust
У периoду од 1.8. до 10.8.2015. године ученици наше школе угоститељско-туристичког смера учествовали су у активном распусту у Делиблатској пешчари у оквиру пројекта Свет знања-свет спорта и путовања, који је први пут организован за наше ученике.
Уз пратњу професора Весне Ковач, Милана Радивојева и Живане Крејић, ученици су активно учествовали у многобројним радионицама француског језика, услуживања, тренинзима и такмичењима у стоном тенису и кошарци, али и дали свој допринос у заштити животне средине и одрживости екосистема Делиблатске пешчаре кроз предавања како професора тако и запослених лица у СРЦ Чардак.
Комплетан пројекат финансирао је Покрајински секретеријат за спорт и омладину којем овом приликом и захваљујемо на помоћи и подршци.
У прилогу можете погледати фотографије са активног распуста и прочитати утиске наших ученика као и најлепше написан есеј на тему "Предности и недостаци СРЦ Чардак за даљи развој туризма" ученице Миљковић Маријане.

Утисци ученика угоститељско-туристичког смера који су боравили 10 дана у СРЦ „Чардак“ у оквиру пројекта активан распуст

Кратак есеј наше ученице Маријане Миљковић у оквиру активног летњег
распуста на тему:„Предности и недостаци СРЦ Чардакза даљи развој различитих облика туризма“