16.маја ученици наше школе, техничари хортикултуре и кувари и конобари, учествовали су у емисији Жикина шареница, која је емитована на првом програму РТС-а од 9-11 часова.

Повод за учешће је била промоција манифестације "Дани ћирилице" која се традиционално одржава у Баваништу и на којој и ми учествујемо. Наравно, ово је била и прилика да кажемо нешто о нашој школи.

23. маја у Баваништу ће бити завршна манифестација " Дана ћирилице" и ми вас позивамо да дођете и видите нашу радионицу израде венаца од цвећа као и радионице калиграфије, веза и грнчарства.

Захваљујемо се госпођи Вери Секулић, једном од организатора " Дана ћирилице", што нас је позвала на гостовање у "Шареницу".

Захваљујемо се и госпођи Зорици, власници цвећаре "Орхидеја"која нам је поклонила дивно цвеће за израду слова које смо приказали у емисији.

Видимо се у Баваништу!

Гордана Стојановић