31. Републичко такмичење ученика средњих стручних школа у подручју рада пољопривреда,производња и прерада хране одржано је 9. I 10. маја у Пољопривредној школи са домом ученика "Ваљево" у Ваљеву. Нашу школу је у конкуренцији техничара хортикултуре успешно представила Кристина Петровић, ученица IV разреда.

Била је ово прилика да осим израде тестова и радних задатака упознамо ученике и наставнике других школа, разменимо искуства и стекнемо пријатеље.

Приперму за такмичење финансијски је подржао ДДОР Нови Сад, пословница Ковин. Захваљујемо се пословници и директору, господину Митићу, који су нам омогућили материјал за вежбање.

Захваљујемо се и предметним наставницима који су имали разумевања и омогућили нам време за припреме.

Гордана Стојановић