У понедељак , 07. априла прославили смо Дан школе. Као и сваке године, наши ученици су се заједно са својим професорима потрудили да овај важан дан обележе како приличи. Недеља која је претходила Дану школе била је у знаку спорта. Играо се турнир у малом фудбалу и стони тенис. То је био увод у прославу која уприличена у Центру за културу у Ковину. Ученици су за наше драге госте и своје вршњаке приредили позоришну представу “Ујеж” по тексту Бранислава Нушића која је слатко насмејала све присутне.

Фото: Саша Петровић

Након представе, у холу испред позоришне сале, приређен је коктел на коме су служени сласни специјалитети које су наши ученици припремили уз помоћ својих професора. У току коктела гости су имали прилику да погледају ликовне радове наших ученика , као и изложбу цветних аранжмана.
Захваљујемо се бројним гостима који су се одазвали на наш позив и нашу малу прославу увеличали својим просуством.

Марија Милић