sv savaИ ове године, као и претходних, у нашј школи је обележена школска слава, Свети Сава. Ученици и професори су се потрудили да овај важан дан буде прослављен у складу са  духом и делом Светог Саве. Након сечења колача и обраћања овогодишњег домаћина, професра Милоша Видића, уследио је програм који су припремили наши ученици са својим професорима. Ученици су се у програму осврнули на духовни значај дела Светог Саве и на његов утицај на нашу традицију, духовност и историју. Потрудили су се да нам покажу да Свети Сава није само име из наше историје, већ дух који нас је прати и пратиће нас кроз векове. Овом приликом, директор школе, Игор Тришић, поделио је награде најбољим и најсавеснијим ученицима .
Након програма уприличено је послужење за ученике,професоре и госте које су, такође, припремили ученици наше школе уз помоћ и подршку својих професора.

Фото: Саша Петровић