Уценици наше школе, Анђела Кемењ, Стефан Ивановић, Милица Лаковић, Јулијана Илијевић и Наталија Миљковић, данас су гостовали у Бус Радију.
Централна тема емисије били су образовни профили у нашој школи и зашто их уписујемо. Ученици су имали прилике да причају и о занимљивостима из наше школе, о ваннаставним активностима које организујемо, као и о високим резултатима које наши ученици постижу на такмичењима.

Обзиром на то да је организација праксе битан елемент образовања, могло се чути и о томе шта смо урадилу у школи и граду по питању декорације.

Наша школа добила је термин сваког петка од 13 до 13:15 часова који ће служити за обавештавање јавности о томе шта се занимљиво дешава у нашој школи, а улогу уредника и водитеља добили су Милица Лаковић и Стефан Ивановић.

Весна Павловић-Кирилов