Данас је у нашој школи обележена школска слава, Свети Сава. Ученици и професори су се потрудили да овај важан дан буде прослављен у складу са духом и делом Светог Саве.
Након сечења колача, уследио је културни програм који су припремили наши ученици са својим професорима.
Након културног програма, директор школе, Игор Тришић, поделио је награде најбољим и најсавеснијим ученицима, професорима и одељенским старешинама наше школe.
Међу бројним гостима били су и представници локалне самоуправе, као и пензионисаним професори наше школе.

По завршетку програма уприличено је послужење за ученике, професоре и госте. За припрему свечаног ручка и послужење били су задужени ученици наше школе, уз помоћ и подршку својих професора.