Сваке године се трудимо да школску славу, Светог Саву, обележимо у духу лика и дела нашег првог просветитеља. Тако је било и ове године. Овогодишњи домаћин славе била је професорка Оливера Милер Здравковић која се потрудила, заједно са остатком особља, да на најбољи могући начин угости званице. Ипак, ове године смо имали малу помоћ и то од хора “Искон” чији су чланови учествовали у програму који су припремили наши ученици са својим професорима Весном Ратковић и Маријом Милић. Програм је завршен квизом у коме су ученици показали завидно знање о животу и делу Светог Саве. Такође, традиционално су подељене похвале ученицима који су се истакли својим залагањем у наставним и ваннаставном активностима.

Марија Милић

Фото: Саша Петровић