Угледни час немачког језика у одељењу 1 тхт

Дана 24.01.2019. одржан је угледни час немачког језика у одељењу 1 тхт (туристичко-хотелијерски техничар). Радило се о говорној вежби у којој су ученици представљали омиљене познате личности - певаче, спористе, глумце и инстаграм-моделе. Професор информатике, Синиша Ћулафић, је асистирао и омогућио техничку реализацију презентација.
Публику су представљали ученици одељења 2 тт, као и неколико професора. На крају часа они су оценама од 2 до 5 оцењивали говорнике.
Такође је и само одељење извршило самовредновање. Било је пуно треме, али и смеха и шала, тако да би се час могао окарактерисати као успешан.
На следећем часу анализираће се оцене како публике, тако и самог одељења и извући поуке за будуће сличне пројекте.